Jako producent specjalistycznych bagażników dachowych stosujemy unikalne rozwiązania, dzięki którym nasz sprzęt wyróżnia się wysoką jakością i funkcjonalnością. Mając na uwadze naturalne zużycie oraz ewentualne uszkodzenia związane z eksploatacją naszych produktów, uruchomiliśmy serwis, w którym szybko i skutecznie naprawimy Twój bagażnik. Ponadto nasze grono wyspecjalizowanych i przeszkolonych pracowników chętnie doradzi i  pomoże Ci wybrać box dachowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Przy zakupie bagażnika dachowego z naszej oferty zapewniamy także montaż konstrukcji bazowych do wszystkich modeli samochodów. W przypadku rezygnacji z naszej usługi chętnie udzielimy wskazówek, w jaki sposób odpowiednio zamontować box, aby zagwarantować właściwą ochronę na narty bądź inny sprzęt sportowy, a z drugiej strony zapewnić sobie komfort jazdy.

Serwis zapewnia:
     ●    Obsługę gwarancyjną oraz wszelkie naprawy po okresie gwarancji
     ●    Dostępność części zamiennych
           ○    Sprężyny gazowe
           ○    Śruby
           ○    Zawiasy
           ○    Zamki
     ●    Dorabianie kluczyków.

Stosujemy tylko oryginalne zamienniki, które przywracają pełną funkcjonalność produktów, i korzystamy z rozwiązań sprzyjających zachowaniu maksymalnej użyteczności. Twój czas jest dla nas ważny, dlatego dbamy o szybkość obsługi i oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń.


Jak prawidłowo załadować box?

Ładunek w boksie zabezpieczamy przy pomocy taśm, które znajdują się na wyposażeniu większości bagażników dachowych. Pokrywa boxa musi zamykać się swobodnie. Zabezpieczamy również ostre krawędzie ładunku, aby nie uszkodziły boxa ani samych ładunków.

     ●    Ciężar przewożonego bagażu musi być rozłożony równomiernie.
     ●    Belki bazowe oraz dach samochodu mają ograniczona nośność, której nie wolno nam przekroczyć.
     ●    Pamiętajmy, że ładunek na dachu podnosi środek ciężkości auta i zmienia zachowanie pojazdu.